Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

Bezpłatny pomiar i wycena

(+48 22) 648 20 30

 
 
Zamów Serwis »
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Żaluzje okienne

 

Drogi Kliencie,

Żaluzje okienne (aluminiowe lub drewniane), to ponadczasowe, praktyczne i niezwykle nastrojowe osłony wewnętrzne na każde okno. Umożliwiają grę światłem i cieniem, dzięki czemu stworzysz wyjątkową i niepowtarzalną atmosferę w każdym pomieszczeniu Twojego domu, biura, restauracji, czy hotelu...

Żaluzje standard

Żaluzje aluminiowe o szerokości listków 25 mm lub 16 mm polecane są do wszystkich typów okien. Oferta obejmuje ponad trzydzieści kolorów. Sterowane są za pomocą pokrętła i sznurka, w kolorze białym, przezroczystym lub zbliżonym do barwy listków. Mocowanie żaluzji jest proste i łatwe do demontażu – co umożliwia sprawne czyszczenie i konserwację.

Do okien nowych żaluzje przykręcane są do górnej listwy przyszybowej – elementu wymiennego okna. Dzięki zastosowaniu prowadzeń bocznych lub magnesów, żaluzje zawsze przylegają do szyby.

Naprawdę warto zainwestować w żaluzje aluminiowe. Nabardziej popularne w latach 80-tych XX wieku, dzisiaj powracają jako uniwersalny i wszechstronny system osłonowy. Bogata gama kolorów oraz dokładny sposób wykonania powodują, że żaluzje te stanowią najczęściej stosowaną ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem lub wścibskimi sąsiadami.


Żaluzje drewniane

Dodają Twojemu wnętrzu ciepła i naturalnego klimatu. Dostępne w sześciu kolorach (m.in. mahoń, dąb, wiśnia) dają się doskonale komponować z ramami okien, meblami, czy parkietem.

W ofercie są dwie szerokości listków: standardowa 25 mm oraz szersza 50 mm stosowana głównie na dużych powierzchniach (np. witryny sklepowe). Żaluzje sterowane są za pomocą pokrętła i sznurka, do nowych okien przykręcane są do górnej listwy przyszybowej.


Żaluzje bambusowe

Żaluzje z bambusa o szerokości listków 25 mm, są lżejsze od tradycyjnych żaluzji drewnianych. Bambus ma doskonałe właściwości, jest odporny zarówno na silne promieniowanie słoneczne, jak i na wilgoć.

Odpowiednio lakierowane i zabezpieczane listki gwarantują stałość kolorów. Żaluzje sterowane są za pomocą pokrętła i sznurka, mocowane zaś wkrętami do górnej listwy przyszybowej. Dostępne są w sześciu kolorach, świetnie komponujących się z oknami drewnianymi.


Żaluzje plisowane

Plisy to rozwiązanie łączące cechy rolet i żaluzji. System ten zrobiony jest ze specjalnej cienkiej tkaniny, składającej się w harmonijkę. Zamontowane na dwóch żyłkach mogą być zsuwane zarówno z góry jak i z dołu, tkaninę można też rozciągnąć na dowolnej wysokości okna.

Plisy to idealne rozwiązanie na okna o nietypowych kształtach. Za pomocą tego systemu można zasłonić okna zarówno w kształcie trójkąta, trapezu, jak i półokręgu.


Żaluzje pionowe (verticale)

Popularnie zwane wertikalami, to jedna z najczęściej stosowanych osłon okiennych do biur. Wertikal to połączone ze sobą pionowe pasy impregnowanego materiału, sterowane przy pomocy łańcuszka kulkowego.

Zaletą systemu, jest duża możliwość regulacji – paski można przesuwać w dowolnym kierunku, jak i swobodnie zmieniać ich kąt nachylenia. Dzięki temu, o każdej porze dnia jesteś poza uciążliwymi promieniami słońca, a w pomieszczeniu wciąż jest jasno.

Wertikal idealnie sprawdza się na dużych powierzchniach okiennych. Może być też stosowany do oddzielania pomieszczeń i zasłaniania wnęk. Szeroki wybór materiałów i wygodna obsługa czynią ten system niezwykle popularnym.

Umów się na pomiary!

Zadzwoń już teraz:

(+48) 503 765 735
(+48) 510 275 507

A nasi Specjaliści:

 • Podpowiedzą i dobiorą żaluzje do Twoich potrzeb
 • Dokonają precyzyjnych pomiarów i przedstawią rzetelny kosztorys
 • Fachowo i zgodnie z ustaleniami zamontują Twoje żaluzje w dogodnym dla Ciebie terminie

 

Galeria:

 
 • Żaluzje aluminiowe
 • Żaluzje aluminiowe
 • Żaluzje aluminiowe
 • Żaluzje aluminiowe
 • Żaluzje drewniane
 • Żaluzje drewniane
 • Żaluzje drewniane
 • Żaluzje drewniane
 • Żaluzje plisowane
 • Żaluzje plisowane
 • Verticale (żaluzje pionowe)
 • Verticale (żaluzje pionowe)
 
 
 
 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [16-07-2024]: 84 | Wizyt ogółem: 302726 | Przeglądających stronę: 1

 
 

Projekt:   [based on Quick.Cms]